Akrep Burcu Yıldızname

Akrep Burcu kadını yıldızname yorumunda  su grubuna tekabül eden burçlardan biridir. Orta boylu olmaları, sağlıklarının göstergesi pembemsi beyaz tenleri ve çatık kaşları kadın Akrep Burçlarının dikkatleri üzerilerinde toplamalarını sağlar. Zevk ve sefa onlar için kaçamadıkları bir zaaflarıdır ve yalana hayatlarında çok yer verirler. Ne yazık ki unutkanlıkları bu yalanların ortaya çıkmasını çabuklaştırır. Çok huysuz olmaları kadın Akrep Burçlarının baş belasıdır; çok fazla düşmanları olmasına neden olur. Yıldızname’ye göre mide rahatsızlıkları onlar için çoğunlukla kaçınılmazdır. Bazen de bütün vücutlarını kaplayan bir ağrı ve sızı yaşarlar, bunların sorumlusu soğuktur ve safralarının fazlalığıdır. Sık sık baş dönmesi ve mide bulantısı yaşarlar. 2 – 7 – 24 yaşlarında ölüm tehlikeleri onları bekler. Eğer bu tehlikeleri başarıyla atlatırlarsa 70 yıllık güzel bir ömür önlerinde uzanır.

Akrep Burçları anne ve babalarına bağlıdırlar. Kadın Akrep Burçları onlardan asla ayrı yaşayamazlar. Ailelerinin yanlarına mutlaka geri dönerler ve onların hayır duaları, güzel dileklerini alırlar. Anne babalarından kısa süreliğine ayrı kalabilir fakat yanlarına gitmek için bir fırsat yaratır. Ebeveynlerinden kalan miras kadın Akrep Burçlarının her zaman işine yaramıştır.

Yıldızname’ye göre kadın Akrep Burçları orta gelir sınıfındadır. Kendilerini hiçbir zaman kimseye muhtaç bırakmazlar. Akrep Burçlarının maddi durumları her zaman çok parlak değildir fakat geçimlerini sağlamayı becerebilirler. Ara sıra gereksiz harcamalarda bulunur, paralarını israf ederler ama biraz sıkıntıdan sonra işlerini yoluna koymayı başarırlar. Yakın akrabaları ile araları iyi değildir. Kardeşleri ve akrabalarına yüz vermemeleri ve mümkün olduğunca onlardan uzak durmaları kadın Akrep Burçlarının kendi yararınadır. Kardeşler ve akrabalar Akrep Burçlarına her an zarar verebilirler.

Kadın Akrep Burçları bazı insanlarla çok iyi geçinir ama bazı insanlar onu sevmediğini çok net hissettirir. Her iki cinsten de birçok düşmanı olabilir. Fakat özellikle kadınlar kadın Akrep Burçlarını çekemezler, onlara karşı kıskançlık beslerler. Sarışın, zayıf ve narin vücutlu bir bayandan zarar görmeleri olasıdır. Bu özelliklere sahip bayanlara karşı her zamankinden daha fazla dikkatli olmalılardır. Yıldızname’ye göre kadın Akrep Burçlarının en çok tercih ettiği renkler yeşil ve mavidir, yaz onların mevsimidir ve tatili çok severler. Parmaklarına altın veya gümüş yüzük takmak onlara bol miktarda şans getirir. Ayrıca bu yüzük hem ruhsal hem fiziksel sağlıkları için gereklidir.

Önemli bir aileye mensup olan bir bayanla tanışma şansı yakalarsa onun sayesinde şöhreti yakalayabilir. Herkes tarafından tanınma şansına erişir. En büyük ideali olan zenginliğe bu tanıştığı bayan sayesinde ulaşma yolunda adımını atar. Kadın Akrep Burçları zenginlik hayallerini gerçekleştirmek için kendilerini bile çiğneyecek kadar hırslı olma riski içindedirler. Akrep Burçları bu yüzden tehlikelidirler.

Yıldızname’ye göre kadın Akrep Burçları iki kez evlenirler. İlk eşlerinden ayrılık sebepleri ya ölüm ya da boşanma olur. İkinci eşiyle kalan hayatını beraber geçirmek ister ve bunda başarılı olabilir. Fakat kadın Akrep Burçları geniştir. Eşleri bundan rahatsızlık duyar ve kıskançlıklarını belli eder. Ama bu durum kadın Akrep Burçlarını etkilemez. İlişkilerinde bir pürüz gibi görünen bu sorun kadın Akrep Burçlarıyla eşlerinin arasına girmeyi başaramaz.

Yıldızname’ye göre kadın Akrep Burçlarının ilk eşlerinden ayrılmalarının nedeni zenginlik hırsı ve merhametsizlik de olabilir. Kadın Akrep Burçları çevrelerindeki erkekleri etkilemekten hoşlanırlar ve onları etkileyebilmek için manolya kokusunu kullanmak onlara büyük zevk verir. Kadın Akrep Burçları dans etmeye çok düşkündür bu da onların canlı parçaları ve eğlenceyi sevmelerini sağlar. Çocuklarının cinsiyeti genellikle erkek olur. Fakat çocuklarından birkaç tanesini hayatına devam edebilir. Kadın Akrep Burçlarına çocukları çok büyük sıkıntılar yaşatır. Kadın Akrep Burçlarının çocukların hayır görmesi pek olası değildir. Sadece bir oğlu kadın Akrep Burçlarının yanında olur ve bu yardım onun içini rahatlatır. Kadın Akrep Burçları dostlarını su grubundan olan erkek ve bayanlardan seçmelidir. Hava grubundan uzak durmaları gerekir. Yani kadın Akrep Burçları ikizlerle dostluk kurarken, kova burcundan olan insanlarla arasına mesafe koymalı, yakın ilişkiler kurmamalıdır. Kadın Akrep Burçlarının en büyük arzusu ömür boyu güven duyabilecekleri birilerini bulmaktır. Fakat böyle bir insanı bulamazlar ve en büyük isteklerini gerçekleştirememiş olurlar.

Diğer Akrep burcu özellikleri

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar Akrep Burcu Aşk Akrep Burcu Çiçeği Akrep Burcu Cinsellik Akrep Burcu Diyet & Fitness Akrep Burcu Eğlence Akrep Burcu Erkeği Akrep Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Güzellik Akrep Burcuna Hediyeler Akrep Burcu ile Ortaklık Akrep Burcu İş Hayatı Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Künye Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları Akrep Burcu Otomobil Akrep Burcu Özellikleri Akrep Burcu Para ve Zenginlik Akrep Burcu Sağlık Akrep Burcu Stresten Arınma Akrep Burcu Tatil Akrep Burcu Ünlüleri Akrep Burcu Uygun Meslekler Akrep Burcu Aşk Uyumları Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ? Akrep Burcu Babaları Nasıl Olur? Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli Akrep Burcu Mitoloji Akrep Burcu Sembol Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu Akrep Burcu Karanlık Yönleri? Akrep Burcu Kayınvalide Ne İster? Akrep Burcu Gıcık Yönleri? Akrep Burcu Çekilmez Özellikleri? Akrep Burcu Ayrılık Acısı Akrep Burcu Bebeği Akrep Burcu Kadınına Alınacak Hediye Akrep Burcu Çocuğu Akrep Burcu Doğal Taşı Akrep Burcu Doğum Günü Akrep Burcunu Etkileme Yolları Akrep Burcu Efsanesi Akrep Burcu Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri Akrep Burcu Merkür İlişkisi Akrep Burcu Yıldızname