Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri

Çoğu öne çıkıntılı buruna sahip olan Akrep'ler; o geniş, ağır çengelleri olan kartal, çalı gibi gür saçlar, keskin, delici bakışlara sahip gözler, ağır çeneli, pırıltılı gözler, çenesindeki çıkıntı ve bu özellikler büyük azmini ve kararlılığını, karakterist özelliğini simgeler. Köşeli bir yüz, koyu ten rengi ve siyah saçlar, ona özgü kırmızıya boyanmış gibi yanaklar, güneş gibi açık ve parlak duruş. dişler geniş ve erken dökülmeye müsait, gövdesi kısa ve çok kalın, boğa'ya benzer kalın bir boyun işaretleridir. Akrep insanları daima haklarını savunur ve asla haksızlığa boyun eğmez. Duyguları hiçe sayma eğilimi diğer insanları üzer. Onlar endişe ve kaygılarla doludur. Yaşam yükleri ağırdır. Dilini bir akrep'in iğnesi gibi batırır. Onların aşkları güçlüdür ve arzuları yüksektir. Akrep'ler içinde iki farklı doğa ile boğuşur. Arkadaşlarından anlayış ve hoşgörüye gereksinim duyar. Tehlikeden asla çekinmezler. Eylemlerinde cesaretlidir, önemsenmek için delice cesurdur. Zehir gibi zeka, rahat aklı başında olur, o yüzden akrep erkekleri askerlik mesleğinde yükselir. Cerrahlığa da yatkındır. Akrep burcu kadının geniş bir ailesi vardır. Akrep burcunda yükselen güneş iyi özellikleri vurgular ve gizemli bir sevgili verir. Yöneticisi olan Mars, dünyevi yanlarını, alaycılığını, kuşkucu şüpheci yanlarını ortaya çıkarır.

Akrep Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu kadınının tam bir dişi olduğunu ve bunun da fiziksel özelliklerine yansıdığını söylemek gerekir. Dışarıdan iç çekilecek kadar güzel görünüme sahiptir. Derin bakışlara sahiptir ve bu bakışlar karşısındaki insanı kimi zaman rahatsız eder, kimi zaman da başını döndürür. Alın yapısı açık ve geniştir. Yüzleri ise oval şeklindedir. Genel olarak köşeli bir çene yapısına sahiptir. Dolgun dudaklar ve ilgi çekici yürüyüş Akrep burcu kadınlarının dikkat çekici fiziksel özellikleri arasındadır. Bazı Akrep burcu kadınları hafifi toplu olabilir, bunun nedeni ise yiyeceklere karşı aşırı düşkün olmalarıdır. Genellikle koyu renkli kıyafetleri tercih ederler ve gerçekten çekici giyinmesini bilirler. Modayı aşırı derecede takip ederler.

Akrep Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu erkeğinin fiziksel olarak en dikkat çekici özelliği bakışlarıdır. Karşısındaki insanı bakışları ile hipnotize edebilir. Köşeli bir çene yapısına sahiptirler. Dolgun dudaklar, açık alın yapısı ve delici bakışlar Akrep burcu erkeğinin yüz hatlarını tamamlayan özelliklerdir. Akrep burcu erkeği genel olarak orta / uzun boyludur ve ince bir bedene sahiptir. Yine de abur-cubura eğilimli olmalarından dolayı kolaylıkla kilo alabilirler. Giyim konusunda her zaman modayı takip ettiklerini söylemek gerekir. Renk konusunda genellikle koyu renkleri tercih ederler. Bu tarz renklerin Akrep burcu erkeğine tanıştığını söylemek gerekir.

Diğer Akrep burcu özellikleri

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar Akrep Burcu Aşk Akrep Burcu Çiçeği Akrep Burcu Cinsellik Akrep Burcu Diyet & Fitness Akrep Burcu Eğlence Akrep Burcu Erkeği Akrep Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Güzellik Akrep Burcuna Hediyeler Akrep Burcu ile Ortaklık Akrep Burcu İş Hayatı Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Künye Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları Akrep Burcu Otomobil Akrep Burcu Özellikleri Akrep Burcu Para ve Zenginlik Akrep Burcu Sağlık Akrep Burcu Stresten Arınma Akrep Burcu Tatil Akrep Burcu Ünlüleri Akrep Burcu Uygun Meslekler Akrep Burcu Aşk Uyumları Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ? Akrep Burcu Babaları Nasıl Olur? Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli Akrep Burcu Mitoloji Akrep Burcu Sembol Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu Akrep Burcu Karanlık Yönleri? Akrep Burcu Kayınvalide Ne İster? Akrep Burcu Gıcık Yönleri? Akrep Burcu Çekilmez Özellikleri? Akrep Burcu Ayrılık Acısı Akrep Burcu Bebeği Akrep Burcu Kadınına Alınacak Hediye Akrep Burcu Çocuğu Akrep Burcu Doğal Taşı Akrep Burcu Doğum Günü Akrep Burcunu Etkileme Yolları Akrep Burcu Efsanesi Akrep Burcu Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri Akrep Burcu Merkür İlişkisi Akrep Burcu Yıldızname