Akrep Burcu Ayrılık Acısı

Bir Akrep burcu ile birlikteyseniz ve ayrılmak niyetinde iseniz bunu iki defa düşünmenizde fayda var. Akrep burçları ayrılığın kokusunu çok önceden alırlar. İpuçlarını bir araya getirerek yakın zamanda ayrılık yaşanacağına dair sinyaller alırlar. Bu nedenle bu duygulardan ötürü Akrep burçlarında bir iticilik ve soğukluk sezilir. Ayrılmak istiyorsa ayrılık için tüm koşulları hazırlar ondan sonra sizi terk eder. Ayrıldığı sevgilisinin canını derinden yakmak ister. Ayrılık ertesi her türlü oyunları oynar. Siz göz yaşlarına boğulmuş bir haldeyken hatalarınızı ve yanlışlarınızı yüzünüze vurmaktan geri kalmaz. Gaddar ve kalpsiz davranmayı tercih ederler.


Ayrılmadan önce bunu istediğinize emin olun ve öyle harekete geçin çünkü Akrep burcu sizi hayatınızdan çıkarttığı zaman tekrar girmeniz mümkün olmayacaktır. Akrep burcundan bir anda kopmayı denemeyin. Yavaş yavaş, alıştıra alıştıra bitirmeyi deneyin. Aksi taktirde yaralanabilir ve intikam almayı deneyebilir. Genelleme yapmak doğru olmayabilir ama büyük çoğunluğu bu şekilde düşünür. İlişkiyi bitirenin o olduğuna inandırabilirseniz, daha sağlıklı bir ayrılık süreci yaşarsınız. Eğer sizi kaybetmemeye karar vermişse, her türlü taktiği uygulayacağını aklınızda bulundurun.


Eğer ondan kurtulmak istiyorsanız ayrılmaya kendisinin karar verdiğini düşünmesini sağlayın. İlişkiden yavaş yavaş uzaklaşın. Eğer yaralanırsa intikam almayı seçebilir. Hepsi bu şekilde davranmaz. Ama mutlaka akıllarından geçer. Eğer sizi geri kazanmak isterse hiç bir şey buna engel olamaz. Her tür taktiği uygulamaktan çekinmez. Ayrılacaksanız, bunu istediğinize emin olmalısınız. Çünkü Akrep bir kez kalbini kapattı mı bir daha girmenize izin vermez, kapıyı sonsuza kadar mühürler.

Diğer Akrep burcu özellikleri

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar Akrep Burcu Aşk Akrep Burcu Çiçeği Akrep Burcu Cinsellik Akrep Burcu Diyet & Fitness Akrep Burcu Eğlence Akrep Burcu Erkeği Akrep Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Güzellik Akrep Burcuna Hediyeler Akrep Burcu ile Ortaklık Akrep Burcu İş Hayatı Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Künye Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları Akrep Burcu Otomobil Akrep Burcu Özellikleri Akrep Burcu Para ve Zenginlik Akrep Burcu Sağlık Akrep Burcu Stresten Arınma Akrep Burcu Tatil Akrep Burcu Ünlüleri Akrep Burcu Uygun Meslekler Akrep Burcu Aşk Uyumları Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ? Akrep Burcu Babaları Nasıl Olur? Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli Akrep Burcu Mitoloji Akrep Burcu Sembol Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu Akrep Burcu Karanlık Yönleri? Akrep Burcu Kayınvalide Ne İster? Akrep Burcu Gıcık Yönleri? Akrep Burcu Çekilmez Özellikleri? Akrep Burcu Ayrılık Acısı Akrep Burcu Bebeği Akrep Burcu Kadınına Alınacak Hediye Akrep Burcu Çocuğu Akrep Burcu Doğal Taşı Akrep Burcu Doğum Günü Akrep Burcunu Etkileme Yolları Akrep Burcu Efsanesi Akrep Burcu Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri Akrep Burcu Merkür İlişkisi Akrep Burcu Yıldızname