Akrep Burcunu Etkileme Yolları

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Akrep burcu erkekleri kimi zaman saldırgan, düşüncesiz ve umursamaz olabilir. Bazen suskun, bazen de çok konuşkan olabilir. Kimi zaman kızgın, kimi zaman sevecen olabilir. Yani bu nedenle kolaylıkla ayak uydurulamaz insandır. Değişken olmayı başaran kadınlar Akrep burcu erkeğini etkileme konusunda başarılı olabilir. Akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız bakımlı olmalı, şehvetli olmalı ve itaatkar bir yapıda olmanız gerekir. Gözü dışarıda olan, güven vermeyen kadınların Akrep burcu erkeği karşısında asla şansı yoktur. Anlayışlı yapıda olmalı ve bunu ön plana çıkararak Akrep erkeğini etkileme konusunda ve ilgisini çekme konusunda başarılı olabilirsiniz.


Oldukça enerjik olan Akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür. İlginizle onu şımartabilir, tutkularınızla büyüleyebilir, sadakatinizle aşık edebilirsiniz. Bu üç unsur onun için çok önemlidir.


Sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç konuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olur. Seksüel performansı her zaman dorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı şehvetli itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor.

Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz. Mahremiyetine özel önem vermeli, erkeğinizin sırlarını kimseye söylememelisiniz.

Varınızı yoğunuzu paylaşıma hazır olmalı, bütünleştirici davranmaya özen göstermelisiniz.

Size ait her şeyi öğrenmekten zevk alan bu adamdan ne gizlerseniz gizleyin öğrenmesi mümkündür.

Fiziksel görünümünüzdeki en ufak değişikliği fark eden bu erkek, beğenmediği takdirde bunu açıkça söyleyecektir. Güç ve kontrolüne özel önem verdiği için, ipleri size bırakmayabilir. Liderlik etmekten vazgeçmeyebilir. Dürüst davranmalı, yalan söylememelisiniz. Yaptığınız ters bir davranışı, söylediğiniz yanlış bir cümleyi kafasına takması ve bunu asla unutmaması mümkündür.


Eğer tensel arzularınız güçlü değilse, sizin için cinsellik fazla önem taşımıyorsa, bu ilişkiye hiç başlamamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü onun için erotizm ve fanteziler son derece önemlidir. Ona sevginizi dokunarak ifade etmenizden zevk alır. Etrafınız kalabalık olsa dahi, kimse fark etmeden gözlerinizle onu izlemeniz hoşuna gidecektir.


Size karşı hiçbir zaman çok açık olmayacağını, bazı önemli sırlarını kendine saklayacağını biliniz. Bu yüzden baskıda bulunmayın. Özel eşyaları da dahil olmak üzere, hiçbir şeyini karıştırmayın. Bundan hiç hoşlanmayacaktır.

Dişi yanlarınızı ortaya koymanızdan, hissettirmenizden fazlasıyla zevk alabilir. Onunla rekabet etmeye kalkışmayın. Ne kadar severse sevsin, yönetimi ele geçirmenize izin vermeyecektir.

Duygularını açık etmekten hoşlanmayan bu erkek, derinlikle düşünceleri ve ilişkilerdeki aşırı istekliliğiyle kadınını gayet iyi kavrayabilir. Fazlasıyla hakimiyetçidir. Maceraperest olabilir. Eğer sizde aradığını bulamazsa sadakatsizlik yapabilir. Oldukça çekicidir. Gözlerin üzerine çevrilmesi gayet doğaldır. Böyle durumlarda huzursuzluk çıkarmanızdan hiç hoşlanmaz. Gururuna düşkündür. Eğer ona ters bir şey yaparsanız, ayrılmaktan çekinmediği gibi, geri dönmenize de izin vermeyecektir. Onunla ilişki yorucu olabilir. Eğer anlayışlı, olgun, esnek düşünebilen bir kişi değilseniz, bu ilişkide epeyce zorlanmanız mümkündür.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Akrep burcu kadını oldukça enerjik bir yapıya sahiptir. Kişisel olarak bakımınıza dikkat etmeli, şık görünmeye özen göstermeli, modayı takip etmelisiniz. Bu sayede Akrep burcu kadınını etkilemeyi başarabilirsiniz. Asi olan, kendisine itaat etmeyen erkeklerden etkilenmez, olabildiğince uzak durmaya çalışır. Sadık olacağınızı belli etmeli ve inandırmalısınız, bunu başardığınız sürece Akrep burcu kadınını da etkilemeyi başarırsınız. Ne kadar anlayışlı olduğunuzu bilmesini sağlayın. Tüm bunları uygularsanız ve başarırsanız, Akrep burcu kadınını tamamıyla etkilediniz demektir.


Akrep burcu kadınları, akrep kadını çok etkileyicidir, erkekleri peşinden koşturur. Akrep burcu kızları aşık olduğunda çok tutkulu aşk yaşamaktadırlar. O yüzden karşısındaki erkekten de aynı tutkulu aşkı beklemektedir. Bir akrep kızını etkilemek için bu tutkuyu ona göstermek gerekmektedir.  Romantik ortamlar yaratmak onu çok etkilemektedir. Bıkmadan usanmadan romantizmi yaşatmak akrep kızını sonunda etkilemektedir ve kalbinin kapılarını açmaktadır.

Akrep burcu kızları, akrep kadını mecrayı sever. Onu etkileyecek maceralar yaşatacak sürprizler yapmak onu etkilemektedir. Daha önce gitmediği bir yere tatil sürprizi yapmak onu etkilemektedir. Çeşitli aktivitelerin yapıldığı değişik yerlerin görülüp gezildiği bir tatil ortamı akrep burcundan olan kızları çok etkilemektedir. Akrep burcu kızları, akrep kadını kendini etkilemek isteyen erkeklerden çaba göstermesini beklemektedir.  Onlara duygularına açmak isteyen erkek değişik yöntemler kullanarak duygularını açmalıdır. Bu şekilde etkileyici olmaktadır. Değişik bir video hazırlayarak duygularını açmak bir klip şeklinde yapmak onu etkilemektedir. Akrep kadını duygusaldır ve bu duygusallığı çok kolay bir şekilde göstermez. Ancak profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir klip ile akrep kızları etkilenmektedir. Akrep burcu kadını kendini heyecanlandıran erkeklerden hoşlanmaktadır. Değişik sürprizler yaparak akrep kızını şaşırtmak onu çok etkilemektedir.

Akrep kadını sevdiğine sadıktır ve karşıdaki erkekten de aynı sadakati bekler yoksa hemen kaçar ve kıskançlık yapar. Bu yüzden bir akrep kızını etkilemek isteyen erkek ona ne kadar sadık olduğunu göstermeli ve ispat etmelidir. Sadakatli bir erkek olduğunu çok sevdiğini kıza göstermelidir. Bıkmadan ve yılmadan akrep kızına duygularını açmalı ve ona ne kadar sadık bir sevgili olduğunu göstermelidir. Karşısındaki erkeğin çapkınlık yaptığını görürse ve böyle bir huyu olduğunu görürse intikam duygularını içine girer ve intikamını almadan rahat etmez. Çapkın erkeklere karşı saldırıya geçer.

Akrep kadını karşı cinste yalandan hiç hoşlanmaz. Doğru ve dürüst erkeklerden etkilenir. Yalan söylediğini duyarsa ve bir yalanını yakalarsa çok ters davranışlar içerisine girer ve asla o erkeğe bir daha güvenmez. O yüzden akrep kızlarına her ne olursa olsun doğru söylemek gerekmektedir. Doğruluktan dürüstlükten ayrılmayan erkekler bu kızların gözünde bir adım önde olmaktadır. İlişkiyi sevgi ve saygı çerçevesinde yaşamaktan hoşlanmaktadır. Saygıdan ödün vermeyen erkekler onun gözünde iyi bir konumda olmaktadır. Ayrıca bilgili erkeklerden hoşlanmaktadır. Kendini yetiştirmiş okumayı seven bilim ve felsefeden hoşlanan erkeklerden etkilenmektedir. Onu etkilemek için değişik alanlarda kitaplar okuyarak birikimlerini aktaran erkeklerden etkilenmektedir.

Akrep burcu kadını giyimine çok özen gösterir. Değişik değişik giyinmeyi sever. Dekolteli seksi giyim tarzını sever kendine göre bir stili ve tarzı bulunmaktadır. Karşısındaki erkekte de tarz bir giyim beklemektedir. Kendi tarzını gösteren zevkli giyinen ve giyimine özen gösteren erkeklerden hoşlanır. Giyimine ve saçına özen göstermeyen bir erkek akrep kızını etkilemez. Giyimiyle ve davranışıyla kendi klasını gösteren erkekler akrep kızında olumlu bir yer edinmektedir.

Akrep burcu kızı gelip geçici ilişkilerin ve heveslerin peşinde değildir. İlişkilerinde dalga geçmez ve karşısındakinin de kendisiyle dalga geçmesine asla izin vermez. Kendisi insanları tanımakta ustadır. Karşısındaki erkeğin niyetini hemen anlar ve ona göre tavrını takınır. Akrep kızını tavlamak isteyen erkek ilişkiye ciddi bir gözle bakmalıdır. Aksi takdirde onu etkileyemez çünkü akrep burcu kızı gelip geçici ilişkiler peşinde değildir.

Akrep burcunun kızları, akrep kadını çok çekici özelliklere sahiptir. Bu akrep kızı çekiciliğinin farkındadır ve kendisine iltifatlar edilmesinden hoşlanır. Ancak bunu nazik ve etkileyici bir şekilde yapmak gerekir. Basitlikten hoşlanmaz. Aksi takdirde kesinlikle etkilenmez.

Diğer Akrep burcu özellikleri

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar Akrep Burcu Aşk Akrep Burcu Çiçeği Akrep Burcu Cinsellik Akrep Burcu Diyet & Fitness Akrep Burcu Eğlence Akrep Burcu Erkeği Akrep Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Güzellik Akrep Burcuna Hediyeler Akrep Burcu ile Ortaklık Akrep Burcu İş Hayatı Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Künye Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları Akrep Burcu Otomobil Akrep Burcu Özellikleri Akrep Burcu Para ve Zenginlik Akrep Burcu Sağlık Akrep Burcu Stresten Arınma Akrep Burcu Tatil Akrep Burcu Ünlüleri Akrep Burcu Uygun Meslekler Akrep Burcu Aşk Uyumları Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ? Akrep Burcu Babaları Nasıl Olur? Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli Akrep Burcu Mitoloji Akrep Burcu Sembol Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu Akrep Burcu Karanlık Yönleri? Akrep Burcu Kayınvalide Ne İster? Akrep Burcu Gıcık Yönleri? Akrep Burcu Çekilmez Özellikleri? Akrep Burcu Ayrılık Acısı Akrep Burcu Bebeği Akrep Burcu Kadınına Alınacak Hediye Akrep Burcu Çocuğu Akrep Burcu Doğal Taşı Akrep Burcu Doğum Günü Akrep Burcunu Etkileme Yolları Akrep Burcu Efsanesi Akrep Burcu Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri Akrep Burcu Merkür İlişkisi Akrep Burcu Yıldızname