Akrep Burcu Aşk ve Evlilik

Aşk Hayatı

Pek çok Akrep, dolu dolu bir aşk yaşamak ister. Duygularını, arzularını başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Onun gözlerine bir kere yakalandığınızda bir daha ayıramazsınız. Güçlü bir etkileri vardır; bu etkiden kendinizi kolay kolay alamazsınız. İstedikleri zaman beğendikleri kişinin gönlünü kapmayı başarırlar. Akrep üyeleri seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati önem taşır. Partneri ile birlikte dışarı çıkmaktan büyük zevk alırlar.

Sosyal ve eğlencelidirler. Ancak etkileyici bir seks hayatı ile ilişki anlam kazanır. Müthiş sevgilidirler. Yasaklar olmaksızın aşklarını yaşarlar. Fırtına gibidirler, sarsılır fakat normale dönmeleri de çok zaman almaz. Sevinçlerini de üzüntülerini de yoğun yaşarlar bu nedenle; bir Akrep'le beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız. Deneyimleriniz size bu konuda yol göstereceklerdir.

Evlilik Yaşamı

Akrep'in evlilik karar alması uzun zaman alabilir. Pek çoğu kendi bahçesinde özgürce oynayabilmek ister. Seksüel uyum onun için çok önemlidir. Onun parmağına bir kere evlilik halkası takabilirseniz işler tamamen değişir. Pek çoğu bu durumda ilgili, dikkatli, sevgi dolu ve her durumda eşini başarısı için destekleyen bir eş olurlar. İlişkide gerçekten güven hissetmezlerse çok kıskanç olurlar. Eşlerinin güven dolu bir ortam yaratmasını beklerler.

Birlikte olduğu kişiyle fiziksel, duygusal ve mali açıdan bir ahenk yaratmaya çalışır. Her zaman evliliğini korumak için elinden geleni yaparlar. Yıllar geçtikçe bu bağ daha da güçlenir. Su grubu Akrep'in güçlü duyuları nedeniyle iyi bir ilişki kurabilir. Pek çok mutlu beraberlik Su grubu ve Akrep birlikteliğinden doğmaktadır. Aralarında her zaman konuşulmadan oluşmuş bir saygı ve itina vardır. Akrep'in Toprak grubuyla da ilişkileri olumludur.

Ortak bir yolları olması ve pratik düşünmeleri bu ikili için güven vericidir. Ahenkli ve uygun birliktelik açısından şansı çok yüksektir. Hava duygularını Akrep için akılcı bir hale sokmalıdır, aksi takdirde bu birliktelik hiç uygun olmayacaktır. Akrep burcu Ateş grubunun enerjisinden çok etkilenir ve aralarında her zaman güçlü bir çekim vardır. Aralarında büyük fırtınalar oluşabilir.

Duygularında ciddidir ve başkalarının fikirlerine saygı duyarlar. Eğer bir Akrep ile birlikteliğiniz varsa bunu her zaman korumaya çalışın.

Evlilik Hayatı Nasıldır?

Konuşmadan anlaşacağı, duygusal derinliği güçlü kişileri sever. Gözler ve bakışlarla iletişim kurabileceği bir eş onun ideal eşidir. Zor bir kişiliği de kendine eş olarak seçebilir. Dayanıklı yapısı ile eşinin kusurlarına katlanabilir. Duygusal ve içten bir evlilik O’nun küllerinden yeniden doğmasını sağlar. Evliliğinde biraz tartışmacı Akrep burcu eşini haksızlıkla itham edebilir, yargılayabilir. Meraklı ve şüpheci davranışları ile evliğinde eşinin tüm sırlarını, geçmişini araştırabilir. Sık sık “bugün nerdeydin”,”nerede kaldın” gibi cümleleri sık kullananır. Evliliğinde sezgileriyle hareket eder. Eşinin tüm sorunlarını önceden bilir. Kendine göre önlemler alır. Otorite kurmaya çalışabilir. Kontrolü ele geçirmek ve sürekli elinde tutmak ister.

Evlilik hayatını renkli kılabilmek adına duygusal şiirler okuyarak ve sevgi sözcüklerini kurarak onu kazanır. Eşi eğer, sevecen ve yerinde duramayan bir kişilikse onunla dünyayı yeniden keşfedebilir. Çocuklarına karşıda meraklı davranışlar sergileyen Akrepler, dinlemek yerine hissetmek ve anlatılanın ardındaki gerçeği keşfederek çocuklarıyla arkadaş olmak isterler. Korkusuz ve dayanıklı yapılarını çocuklarına aşılamaya çalışan Akrep burcu, anlayışlı yanlarını öne çıkardığında uyumlu ebeveyn ve çocuk ilişkisi yürütür.

Evliliğinde cinsel yaşamın hareketliliğini ön planda tutan Akrep burcunun, cinsel performansı karşısındakine ne vermek istediğine bağlıdır. Kontrol duygusu bu kadar güçlü bir başka burç daha yoktur. O nedenle eşinin mutlu olmasını istiyorsa harika bir performans sergileyecek, yorulmayacak, duygusal derinliklerde sürüklenecek ve bu hipnoz halini eşine de yaşatacaktır.

Evlilikte Onu Neler Kızdırır?

Akrep burcu gizliliği olan her şeyden nefret eder. Bu sebeple eşinin ondan saklı sırları varsa bunları asla hoş karşılamaz. Dayanıklı ve güçlü bir karakteri olduğu için şikayet cümlelerini sevmez. Sorunlu bir ilişkiyi çözümlemek için uğraşır. Fakat kullanıldığını hissettiği anda sizden mutlaka intikam alacaktır. İhanet ona yapılması gereken en son şeydir. Dürüst ve samimi olmayan tüm davranışlarınızı aşağılayacaktır. Yanlış anlaşılmaları kabul etmez çünkü asla yanlış anlattığına inanmaz. Ona göre kontrol merkezi kendisidir.

Hangi Burçlarla Doğru Bir Evlilik Kurar?

Duyguların derinliğini Yengeçler, Balıkla veya bir başka Akreple keşfeder. Uyumlu bir ilişkiyi ve kontrol edebileceği eşi su grubunda bulur. Kova, Aslan ve Boğalar ise kontrol edemeyeceği ama bu nedenle tutkuyla bağlanacağı aşkları olacaktır. Evlenmek için can atacağı zıtlarını bulduğunda kaçırmaz. Yay burcunun havai ve iyimser haline kapılıp evlenebilir.

Diğer Akrep burcu özellikleri

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar Akrep Burcu Aşk Akrep Burcu Çiçeği Akrep Burcu Cinsellik Akrep Burcu Diyet & Fitness Akrep Burcu Eğlence Akrep Burcu Erkeği Akrep Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Güzellik Akrep Burcuna Hediyeler Akrep Burcu ile Ortaklık Akrep Burcu İş Hayatı Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Künye Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları Akrep Burcu Otomobil Akrep Burcu Özellikleri Akrep Burcu Para ve Zenginlik Akrep Burcu Sağlık Akrep Burcu Stresten Arınma Akrep Burcu Tatil Akrep Burcu Ünlüleri Akrep Burcu Uygun Meslekler Akrep Burcu Aşk Uyumları Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ? Akrep Burcu Babaları Nasıl Olur? Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli Akrep Burcu Mitoloji Akrep Burcu Sembol Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu Akrep Burcu Karanlık Yönleri? Akrep Burcu Kayınvalide Ne İster? Akrep Burcu Gıcık Yönleri? Akrep Burcu Çekilmez Özellikleri? Akrep Burcu Ayrılık Acısı Akrep Burcu Bebeği Akrep Burcu Kadınına Alınacak Hediye Akrep Burcu Çocuğu Akrep Burcu Doğal Taşı Akrep Burcu Doğum Günü Akrep Burcunu Etkileme Yolları Akrep Burcu Efsanesi Akrep Burcu Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri Akrep Burcu Merkür İlişkisi Akrep Burcu Yıldızname