Akrep Burcu Para ve Zenginlik

Sevgili Akrep para konusunda en yetenekli burçlardan birisiniz. İşteki becerinize çok az burç yetişebilir. Hayatınızdaki her şeyi kontrol altına almak istersiniz, özellikle para ile ilgili her konu sizin kontrolünüz altında olmalıdır. Hayatta hiçbir şeyin mücadele etmeden kolay elde edilmediğini bilirsiniz. Sizin çok kararlı oluşunuz, azminiz ve iradeniz başkalarına fazla gelebilir. Belli bir süre içinde çok para kazanmayı kafanıza koydunuzsa hiç şikayet etmeden en zor koşullarda çok uzun süre çalışabilirsiniz. Akrep burcu olarak tabii ki rahat bir eviniz, iyi bir arabanız ve kaliteli giysileriniz olsun istersiniz ama aslında siz paranızı harcamaktan hoşlanmazsınız. Paranızın çoğunun bankada ya da başka yatırım fonlarında durmasını ve siz uyurken bile artmasını istersiniz. Akrep burcu kimseye hava atmak veya etkilemek ihtiyacını duymaz. Siz kendi düşüncelerinize herkesinkinden daha fazla değer verir ve gerisini pek takmazsınız. Temel ve mantıklı ihtiyaçlarınız için para harcarsınız. Tutumlusunuzdur ama bir şey satın alırken en kalitelisini almak istersiniz. Herhangi bir şey sadece moda olduğu için ilginizi çekmez, ama eğer iyi bir yatırım olabilecekse ve iyi yapılmışsa onu almaya değer bulursunuz. Akrep burcu bir şeyi uzun süre arzulamaz, beğendi ise hemen alır. Kuvvetli içgüdülerinizle her şeyin iç yüzünü hissedebilirsiniz. Bu yeteneğiniz diğer özelliklerinizle birleşince zamanla servet sahibi olma ihtimaliniz çok yüksektir. Akrep burcu olarak duygularınızı dışarı yansıtmazsınız ve hiç bir şeyden korkmazsınız. Her ortamda blöf yaparak istediklerinizi elde edebilirsiniz.

Akrep Burçları kararlı ve dayanıklı insanlardır, bu kararlı karakterleri kafalarına koydukları şeyi yapmadan pes etmelerine engel olur.  Zodyak’ta finans konularıyla ilişkisi olan sayılı burçlardandır. Akrep Burcu para durumu incelendiğinde bir Akrep Burcu özellikle de yüksek meblağlardan bahsediyorsak analiz yeteneğini ve sezgilerini devreye sokup sağlam adımlar atacak ve büyük başarılar elde edecektir.

Akrep Burçları’nın kendilerine hiç mi hiç acıması yoktur, her zorluğa katlanmak onların göreviymiş gibi düşünürler.  Bu neredeyse mazoşist karakterleri kendini finansal konularda da gösterir, onları maddi konularda da mucizeler bekleme lüksleri olmadığına ikna eder. Akrep Burçları amaçlarına ulaşana kadar zorluklara göğüs germekten kaçmayacaktır ve ulaştığı şeyin güzel olmasını da ister, lükse düşkünlüğü çok olmasa da vardır. Büyük bir ev, sağlam ve emniyetli bir araba ve güzel kıyafetlere sahip olmak yapılacaklar listesinde en üstlerde yer alır. Fakat bir Akrep Burcu’nu asla sadece marka olduğu veya ismi duyulduğu için bir şeyi giyerken veya bir yere giderken göremezsiniz. Verdiği paranın karşılığını görmek ister.  Eğer bir şeye yüksek meblağlarda para veriyorsa bunu sadece gerçekten kaliteli bulduğu için yapıyordur. Dolayısıyla Akrep Burçları’nı akıllı tüketiciler olarak kabul edebilir, istikrarlı mali portrelerini takdir edebiliriz. Analitik yeteneklerinin gelişmiş olması ve stratejilerde birkaç hamle sonrasını da görebiliyor oluşu yatırımlarını daha büyük başarılara taşır.

Akrep Burçları’nın yatırımlarını birkaç alana bölme alışkanlıkları, farklı araçlar kullanarak parasını çoğaltma isteği ve tek bir yatırıma güvenemeyişinden gelir. Zodyak’ın ortak yatırımlarının temsilcisi Akrep Burçları,  hayatlarındaki önemli kişilerle maddi kaynaklarını birleştirip çoğaltmayı uygun görür. Bunu yaparken esas olarak hedefledikleri şey ortak yaşamlarına ortak kaynaklarla devam etmek ve Terazi Burçlarının sembolü olduğu paylaşımı daha ileri götürmektir.


Akrep Burcu para ve zenginlik konusunda doğal yeteneklere sahiptir. Hayatın kontrolünü kendi ellerinde tutmak isteyen yapıları, onları para konusunda da bir yönetici yapar. Son derece kararlı, sabırlı ve mücadeleci olmaları, başarılarında pay sahibi olan önemli özellikleridir. Önlerine parayla ilgili bir hedef koymuşlarsa, o hedefe ulaşmak için her zorluğa göğüs gerecek ve hiçbir şart altında pes etmeyecek iradeye sahiplerdir.

Akrep Burcu zenginlik anlayışına göre iyi bir yaşam alanı maddi bir tatmindir. Çünkü lüks ve konforuna düşkün olan Akrep Burcu için yaşam alanının zenginleşmesi, hayatının zenginleştiğinin bir göstergesidir. Bu yüzden kaliteli şeylerden hoşlanan, zevk sahibi bir burç için para, zengin bir hayatın manevi tatminin yaşamak için yalnızca bir araçtır. Onun kimseye sahip olduklarıyla gösteriş yapmak gibi bir derdi yoktur. Bir şeye moda olduğu için para harcamaz Aksine bu konuda göze batmak istemez. Parayı mantıklı bir şekilde kullanmayı tercih eder. Tutumludur; ancak cimri değildir.  Para uğruna asla zevklerinden ödün vermez.

İnsanların akıllarını okuyabilen, iyi blöf yapabilen bir yapıları olduğu için, her zaman karşısındakinin elini görebilmesiyle bir adım önde olan Akrep Burcu, kuvvetli önsezileriyle ve analiz yetenekleriyle geleceği görebilir ve kendisini zenginleştirecek yatırım fırsatlarına, doğru zamanda, doğru atılımlar yapabilir. Bu nedenle bir Akrep Burcu için servet sahibi olmak an meselesidir.

Diğer Akrep burcu özellikleri

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar Akrep Burcu Aşk Akrep Burcu Çiçeği Akrep Burcu Cinsellik Akrep Burcu Diyet & Fitness Akrep Burcu Eğlence Akrep Burcu Erkeği Akrep Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Güzellik Akrep Burcuna Hediyeler Akrep Burcu ile Ortaklık Akrep Burcu İş Hayatı Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri Akrep Burcu Künye Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları Akrep Burcu Otomobil Akrep Burcu Özellikleri Akrep Burcu Para ve Zenginlik Akrep Burcu Sağlık Akrep Burcu Stresten Arınma Akrep Burcu Tatil Akrep Burcu Ünlüleri Akrep Burcu Uygun Meslekler Akrep Burcu Aşk Uyumları Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ? Akrep Burcu Babaları Nasıl Olur? Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli Akrep Burcu Mitoloji Akrep Burcu Sembol Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu Akrep Burcu Karanlık Yönleri? Akrep Burcu Kayınvalide Ne İster? Akrep Burcu Gıcık Yönleri? Akrep Burcu Çekilmez Özellikleri? Akrep Burcu Ayrılık Acısı Akrep Burcu Bebeği Akrep Burcu Kadınına Alınacak Hediye Akrep Burcu Çocuğu Akrep Burcu Doğal Taşı Akrep Burcu Doğum Günü Akrep Burcunu Etkileme Yolları Akrep Burcu Efsanesi Akrep Burcu Aşk ve Evlilik Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri Akrep Burcu Merkür İlişkisi Akrep Burcu Yıldızname