Akrep Burcu Günlük Yorum (18 Ocak 2022)

Mynet Astroloji

Bugün hayatınız içinde belirlediğiniz kırmızı çizgilerin değişmeye başladığını deneyimleyebilirsiniz, biraz daha esnek ve katı kurallardan ödün veren adımlar atabilirsiniz. Maddi ve manevi konularda yaptığınız uzun saatler süren planlar kendinize daha az zaman ayırmanıza neden oluyor, iç sesinize kulak vererek biraz daha anı yaşamak isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz ve uzun zamandır görüşmediğiniz bir yakınınızdan beklenmedik ani bir haber alabilir, sizden istediği yardım yeni fırsatların doğuşuna gebe.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile finansal anlamda beklediğinizi alabilir, alım satım işlerinizi başarıyla gerçekleştirebilir, para akışı konusunda rahat edebilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilemek, kendinize olan güveninizi insanlara göstermek ve iş hayatında yeni bağlantılar kurmak için ideal bir gündesiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ilişkilerde huzur ve güven duygusunu daha yoğun hissedebilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Bugünlerde bazı insanlar size farklı ya da sahte gelebiliyor. Stres odaklı yanlış beslenme hususunda kendinizi fark edip sakinleştirmeniz gerekmekte.