Akrep Burcu Günlük Yorum (12 Ocak 2022)

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Takvim Gazetesi

Duygusal konularda partnerinizden göreceğiniz ilgi hoşunuza gitse de kişisel alan sahibi olmak da istiyorsunuz aynı zamanda.

Mynet Astroloji

Bugün sizler için oldukça yoğun bir gün olacak, enerjiniz bir hayli yüksek. İstekler, arzu ve dileklerinizi gerçekleştirmek için atacağınız adımlar gündeminizde yer alacak, son zamanlarda uğraştığınız işlerinizi bir kez daha sorgulayacaksınız. Sosyal çevrenizde yaşanacak olan sorunlar günün enerjisini düşürebilir, arkadaşlarınızla aranızda iletişim problemlerinden doğan yanlış anlaşılmalar söz konusu olacak. Heyecan ve yeniliklere duyduğunuz istek hayatınızla ilgili kritik noktalarda yanlış kararlar almanıza neden olabilir, daha sakin ve mantıklı bir şekilde kararlarınızı gözden geçirmeyi deneyebilirsiniz. Aşk ve ikili ilişkilerde yenilikler, köklü değişiklikler gündeme gelebilir.