Akrep Burcu Günlük Yorum (14 Ocak 2022)

Radikal Gazetesi

Gün içinde finansal işlerinizde başarı görünürken, ilişkilerinizde romantik ve ruhsal etkiler altında, sevdiğiniz kişi ile bağlarınızı güçlendirebilir, ilişkinizi geliştirebilir ve birbirinize daha fazla zaman ayırma ihtiyacınızı paylaşabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Değer vermediğiniz konular şimdi dikkatinizi çekecek. Abartılı davranışlardan kaçınmalısınız. Kesin çizgilerinizi belli etmeniz dışardan anlayışla karşılanacaktır.

Mynet Astroloji

Sevgili Akrep, bugün paranızdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı düşünürken, mali durumunuz, iş anlaşmalarınız ve yatırımlarınızla ilgili düşüncelerin tümü aklınızda uçuşacak. Bu titreşimler, ortak bir mali durumdaki herhangi bir Akrep için vurgulanacaktır; bu, parasal durumunuzu "ortak kuruş" ile yeniden değerlendirmenin zamanının gelmiş olabileceği anlamına gelir. Finansal geleceğiniz için strateji oluşturmak bir öncelik olsa da, şu anda önemli yatırımlar yapmaktan kaçınmak isteyeceksiniz. Bu akşam gökyüzünde bu tür ilişkilerde sorunlar yaratabilecek bir dizi sert yön tezahür edecek.